zielona łazienka

 

Projekt głównej łazienki w domu,  zaprojektowanej dla małżeństwa z dwójką dzieci. Rodzina ta nie boi się nowych doświadczeń i stawia na odważne połączenia we wnętrzach.

Głównym elementem łazienki jest prostokątną wanną wolnostojącą. Na przeciwko niej została zaprojektowana toaleta w zabudowie, oraz duża prostokątna umywalka nablatowa z elegancką szafką w formie komody w bardzo intensywnym kolorze butelkowej zieleni. Nad umywalką znajduje się duże okrągłe lustro i lampy w kształcie świecących kul na obręczach. Całość dopełnia odważna tapeta w egzotyczne zielone pnącza, dodatki z czarnego metalu - wieszak na ręczniki i półka na kosmetyki, oraz drewniany pieniek pełniący funkcję siedziska.

Ta łazienka pokazuje że nie można bać się odważnych połączeń, klasyczna szafka łazienkowa w połączeniu z prostą ceramiką, nowoczesne proste czarne dodatki to sprawia że jest ona naprawdę niepowtarzalna. Tłem dla wszystkich tych elementów są proste białe płytki ścienne w kształcie kafli i gress na podłodze imitujący drewno. 

Projekt mieszkania Głogów

Strona główna

Projektowanie wnętrz Głogów
Projekt domu Głogów
Projekt wnętrz instagram
Projekt wnętrz głogów
Architekt Głogów
zobacz projekty wnętrz na homebook
Projektowanie wnętrz Dolnośląskie

PRACOWNIA PROJEKTOWA Katarzyna Niemiec     tel. 514 954 333

ul. Włodzimierza Ostoi - Zagórskiego 168/8, 71-810 Szczecin

NIP. 9542649457                                                                       www.pracowniaprojektowa-kn.pl