PRACOWNIA PROJEKTOWA Katarzyna Niemiec     tel. 514 954 333

ul. Włodzimierza Ostoi - Zagórskiego 168/8, 71-810 Szczecin

NIP. 9542649457                                                                       www.pracowniaprojektowa-kn.pl 

Projektowanie wnętrz Dolnośląskie
zobacz projekty wnętrz na homebook
Architekt Głogów
Projekt wnętrz głogów
Projekt wnętrz instagram
Projekt domu Głogów
Projektowanie wnętrz Głogów

Strona główna

Projekt mieszkania Głogów

Projekt głównej łazienki w domu,  zaprojektowanej dla małżeństwa z dwójką dzieci. Rodzina ta nie boi się nowych doświadczeń i stawia na odważne połączenia we wnętrzach.

Głównym elementem łazienki jest prostokątną wanną wolnostojącą. Na przeciwko niej została zaprojektowana toaleta w zabudowie, oraz duża prostokątna umywalka nablatowa z elegancką szafką w formie komody w bardzo intensywnym kolorze butelkowej zieleni. Nad umywalką znajduje się duże okrągłe lustro i lampy w kształcie świecących kul na obręczach. Całość dopełnia odważna tapeta w egzotyczne zielone pnącza, dodatki z czarnego metalu - wieszak na ręczniki i półka na kosmetyki, oraz drewniany pieniek pełniący funkcję siedziska.

Ta łazienka pokazuje że nie można bać się odważnych połączeń, klasyczna szafka łazienkowa w połączeniu z prostą ceramiką, nowoczesne proste czarne dodatki to sprawia że jest ona naprawdę niepowtarzalna. Tłem dla wszystkich tych elementów są proste białe płytki ścienne w kształcie kafli i gress na podłodze imitujący drewno. 

zielona łazienka