PRACOWNIA PROJEKTOWA Katarzyna Niemiec     tel. 514 954 333

ul. Włodzimierza Ostoi - Zagórskiego 168/8, 71-810 Szczecin

NIP. 9542649457                                                                       www.pracowniaprojektowa-kn.pl 

Projektowanie wnętrz Dolnośląskie
zobacz projekty wnętrz na homebook
Architekt Głogów
Projekt wnętrz głogów
Projekt wnętrz instagram
Projekt domu Głogów

Strona główna

Projekt mieszkania Głogów

dom pod Wrocławiem

Ten dom został zaprojektowany dla czteroosobowej rodziny, młodego małżeństwa z dwoma synami. Dom ma dwa poziomy. Parter gdzie znajdziemy dużą przestrzeń dzienna  składająca się z kuchni, jadalni, salonu oraz pomieszczeń pomocniczych tj. wiatrołap, małej łazienki, kotłowni oraz garażu. Na piętrze znajdziemy przestrzeń nocna, główna sypialnia rodziców z garderobą i łazienką, pokoje chłopców, pokój gościnny pełniący też funkcję gabinetu, druga łazienka oraz pralnia. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane w spokojnej kolorystyce, akcentem są kolory niebieskie i granatowe. Ten dom jest reprezentantem stylu klasycznego.  

 

salon

Salon jest główną przestrzenią w każdym domu. Musi być funkcjonalny i reprezentacyjny. Ten salon jest zaprojektowany w jasnych kolorach z akcentem w kolorze niebieskim. Głównym elementem jest duża sofa, szezlong oraz dwa fotele.  Na środku salonu znajdują się trzy stoliki w białym kolorze. W rogu salonu znajduje się kominek o prostym kształcie obudowany białym kamieniem z delikatnym szarym użyleniem. Na ścianie obok kominka znajduje się telewizor, ściana ta wykończona jest sztukaterią co nadaje wnętrzu klasycznego stylu. Całości dopełnia piękny dywan z niebieskimi akcentami. Oświetlenie to dwie lampy w stylu klasycznym, z białymi abażurami i złotym wykończeniem.

jadalnia

Jadalnia to miejsce w którym spotyka się cała rodzina, podczas posiłków, różnych uroczystości, a także w codziennym życiu rodzinnym. Znajduje się tu duży jasny stół z pięknym  dębowym blatem do tego mamy wygodne krzesła z jasno niebieską tapicerką, oraz dwie lampy z dużymi białymi abażurami.

kuchnia

Kuchnia to serce domu. Powinna być funkcjonalna i dostosowana do potrzeb użytkowników. W tej kuchni mamy dużo miejsca do przechowywania oraz dużo blatów roboczych. Kuchnia ma prosty układ w "U" oraz wyspę na jej środku. Ta kuchnia łączy w sobie dwa styl, klasyczny i nowoczesny. Klasyczne fronty szafek w odważnym kolorze granatu, blat z białego kamienia z delikatnym użyleniem, do tego nowoczesny chromowany okap w kształcie tuby i piękna czarna lampa nad wyspą.

pokój chłopca

pokój chłopca

klasyczna sypialnia

Jasne wnętrze idealnie sprzyja wypoczynkowi i relaksowi.

Niebieskie dodatki sprawiają ze przestrzeń ma to coś.

 

 

łazienka z niebieskimi akcentami

hol i schody

toaleta

łazienka z sauną